Ei tuotteita
Hinnat sisältävät alv:n
Kompakti Canon-filmijärjestelmäkamera 50mm f/1.8 objektiivilla. Aukon esivalinnan valotusautomatiikka. Vuosihuollettu. Kamera erinomaisessa ja täydessä toimintakunnossa. Valotiivisteet ja peilin pehmuste on uusittu. Objektiivi on siisti ja naarmuton, tarkennus säätyy tasaisesti. Normaalia ulkoista käytön ja ikääntymisen jälkeä, yleisilme on miellyttävä.
Alkuperäinen Canon-linssinsuoja mukana.
Huom: Viimeinen tuote varastossa!
Saatavuuspäivä:
| Tuoteryhmä | Järjestelmäkamerat |
| Merkki | Canon |
| Malli | AV-1 + FDn 50mm f/1.8 |
| Lisätiedot | Paristo: 6V 4LR44 / 4SR44 |
| Objektiivikiinnitys | Canon FD |
| Filmi | 35mm |
| Kuntoluokitus | B / B+ |
| Sijainti | Turku |