Ei tuotteita
Hinnat sisältävät alv:n
Suosittu filmijärjestelmäkamera 50mm f/1.8 normaaliobjektiivilla. Vuosihuollettu. Kamera ja objektiivi ovat molemmat erinomaisessa ja täydessä toimintakunnossa. Kamerassa uusitut valotiivisteet ja peilin pehmuste. 50mm optiikka on siisti ja naarmuton, tarkennus on tasainen. Normaalia kosmeettista käytön jälkeä, yleisilme on ok.
Canon-linssinsuoja mukana.
Huom: Viimeinen tuote varastossa!
Saatavuuspäivä:
| Tuoteryhmä | Järjestelmäkamerat |
| Merkki | Canon |
| Malli | AE-1 + FD 50mm f/1.8 S.C. |
| Lisätiedot | Paristo: 6V 4LR44 / 4SR44 / A544 / V28PX |
| Objektiivikiinnitys | Canon FD |
| Filmi | 35mm |
| Kuntoluokitus | B / B+ |
| Sijainti | Turku |
Jokainen myymämme vintage-kamera ja -objektiivi on valtuutetun kamerahuoltomme tarkastama ja puhdistama. Tarvittaessa laitteet on huollettu tai korjattu.
Myönnämme kaikille käyttökuntoisille vintage-tuotteillemme puolen vuoden (6kk) takuun. Tuotekuvauksessa mainitaan tuotteessa mahdollisesti olevat viat tai puutteet, jotka eivät kuulu takuun piiriin.